1.Siparişimi ne zaman göndereceksiniz ?
 
   16.30'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün, 16.30'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi gün kargoya verilir.

2.K.K.T.C'ne ürün gönderebiliyor musunuz ?
   Kargo bedeli (40 TL) tarafınızdan karşılanmak üzere sipariş verebilirsiniz.

3.Vermiş olduğum siparişin takibini nasıl yapabilirim ?
   Sipariş bilgilendirmeleri (sadece üyelere) mail adresinize otomatik olarak gelir.Kargo takip numaranız ile paketinizin hareketlerini saat 22:00 - 23:00'dan sonra sistemde görebilirsiniz.Üye  olmadan alışveriş yapan müşterilerimiz sipariş bilgilerini telefon veya iletişim formu yoluyla müşteri temsilcimizden öğrenebilir.

4.Kargo mu  nasıl takip edebilirim ?
   Kargo takip numaranız gün içerisinde mail adresinize otomatik olarak gelir , kargo takip numarası yazan bölümün altındaki linke tıkladığınızda otomatik olarak kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

5.Foto puzzle kaç gün içerisinde elimde olur ?
   Foto puzzle size özel bir üretim olduğu için minumum 3 maksimum 5 gün içerisinde belirtmiş olduğunuz adrese teslim edilir.

6.Ben Ankara'dayım ürünü İstanbul'a göndermek istiyorum ne yapmalıyım ?
   Siparişinizi oluştururken fatura bilgileri kısmına kendi bilgileriniz , Teslimat kısmına ürünü göndermek istediğiniz kişinin bilgilerini yazdığınız takdirde fatura size ürün göndermek istediğiniz kişiye gönderilecektir.

7.Kredi kartı bilgilerimi vermeden sipariş verebilir miyim ?
   Öncelikle kredi kartınız bankalar ve firmamız tarafından koruma altındadır.Kredi kartı ile internetten vereceğiniz her türlü siparişi 15 gün içerisinde sorgusuz sualsiz iptal ettirme hakkına sahipsiniz.Bunun dışında
kredi kartınız olmasa bile geriye 2 adet ödeme seçeneğiniz kalıyor. 
                     1a) Şirket hesabımıza Havale/EFT yoluyla (%5 indirimli)
                     2b) Kapıda nakit ödeme (+6 TL kargo hizmet bedeli ödeyerek)
                     

8.Puzzle'ım bitti fakat 1 parçasını kaybettim ne yapmam gerekiyor ?
   Sitemizde bulunan yardım menüsünde bulunan kayıp parça desteği menüsüne tıklyarak satın almış olduğunuz puzzle markasının altında bulunan linke tıklayarak online olarak kayıp parça isteğinde bulunabilirsiniz.Firma 2-4 hafta içerisinde kayıp parçanızı ücretsiz olarak size posta yoluyla gönderecektir.

9.Sitenizden puzzle aldım fakat içerisinden karton çıkmadı ?
   
Satın almış olduğunuz seri üretimi olan hiçbir yetişkin puzzle'dan karton çıkmaz.Bunun için puzzle'ınız boyutunda kırtasiyeden karton kestirebilir veya sitemizde bulunan puzzle halısı yardımcı malzemesini satın alabilirsiniz.